Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki

Fotel biurowy poplamiony rozlaną kawą czy przybrudzona sofa w gabinecie, w którym odbywają się spotkania z potencjalnymi klientami – takie atrakcje nie wpływają pozytywnie na wizerunek firmy. Aby biuro prezentowało się profesjonalnie, meble tapicerowane powinny być utrzymywane w nienagannej czystości.

Nie tylko wygląd

Zanieczyszczenia czy plamy widoczne gołym okiem to tylko wierzchołek góry lodowej. Z upływem czasu na materiałach gromadzą się roztocza i toksyny, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia osób korzystających z mebli czy po prostu przebywających w danym pomieszczeniu – zwłaszcza dla alergików. Czyszczenie tapicerki jest zatem konieczne nie tylko ze względów estetycznych i wizerunkowych. To także troska o zdrowie, komfort i dobre samopoczucie pracowników i klientów firmy.

Dokładne i sprawne czyszczenie

Nasza oferta obejmuje profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych – usuwamy nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, których nie da się wywabić tzw. domowymi sposobami czy środkami dostępnymi w drogeriach. Dbamy o to, by z każdego fotela, krzesła czy kanapy zniknęły niebezpieczne zarazki i nie mamy litości nawet dla najdrobniejszych plamek. Po wyczyszczeniu i odświeżeniu meble wyglądają jak nowe – aż chce się na nich przesiadywać.

Wysokiej klasy sprzęt

Do czyszczenia tapicerki używamy wysokiej jakości sprzętu marki Rug Doctor, z którą współpracujemy od lat jako wyłączny przedstawiciel w Polsce. Odkurzacze ekstrakcyjne i środki czyszczące, którymi się posługujemy, pozwalają na sprawne i dogłębne oczyszczenie obić meblowych, nie niszcząc przy tym ich struktury.

Nasi ostatni klienci

Zarządzasz biurem i szukasz dostawcy na którego mógłbyś w 100% liczyć?
Firma sprzątająca, z którą współpracujesz „nie daje rady”?
Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami: