Pielęgnacja roślin

Pielęgnacja biurowej zieleni

W nowoczesnych przestrzeniach biurowych coraz większą wagę przykłada się do wystroju sprzyjającego zdrowiu pracowników i harmonijnej atmosferze – a jednym z niezbędnych elementów w takim przypadku są rośliny. Odpowiednio dobrane i starannie pielęgnowane kwiaty w biurze znakomicie wpływają na jakość pracy i efektywność.

Dlaczego warto mieć kwiaty w biurze?

Nie od dziś wiadomo, że patrzenie na zielone rośliny – drzewa lub kwiaty – przynosi ulgę zmęczonym oczom i działa uspokajająco. Dlatego obecność zieleni w biurze pomaga pracownikom zredukować stres i lepiej skoncentrować się na wykonywanych zadaniach, co przekłada się na lepsze wyniki. Ponadto rośliny świetnie nawilżają i oczyszczają powietrze oraz „dotleniają” pomieszczenie: wydobywające się z nich cząsteczki tlenu mają pozytywny wpływ nie tylko na samopoczucie i sprawność myślenia, ale też na zdrowie człowieka.

Profesjonalna opieka nad biurową zielenią

Doceniając rolę zadbanych kwiatów w miejscu pracy, włączyliśmy do naszej oferty również opiekę nad biurową zielenią, czyli nad roślinnością znajdują się wewnątrz budynków. Nasze usługi w tym zakresie obejmują m.in.:

  • systematyczną pielęgnację roślin – zapewnienie im warunków niezbędnych do prawidłowego wzrostu,
  • przesadzanie kwiatów,
  • nawożenie,
  • przycinanie,
  • nowe nasadzenia,
  • doradztwo w wyborze kwiatów,
  • dbanie o kompozycje ze sztucznych kwiatów.

Doradztwo w wyborze roślin

Aby biurowa zieleń jak najlepiej nam służyła i jak najdłużej pozostawała w idealnej kondycji, konieczne jest dopasowanie odpowiednich gatunków roślin. Fikus, filodendron, a może klasyczna paprotka? Z chęcią pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Nasi ostatni klienci

Zarządzasz biurem i szukasz dostawcy na którego mógłbyś w 100% liczyć?
Firma sprzątająca, z którą współpracujesz „nie daje rady”?
Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami: