Sprzątanie biur

Sprzątanie biur

Biuro, w którym panuje ład i porządek, jest nie tylko reklamą firmy – w takim miejscu po prostu przyjemniej się pracuje. To z kolei przekłada się na większą efektywność i lepszą organizację pracy. Dlatego wybór firmy sprzątającej warto potraktować jako inwestycję, mającą wpływ zarówno na wizerunek marki, jak i produktywność.

Kompleksowe sprzątanie

Nasza oferta obejmuje kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych. Profesjonalnie przeszkoleni pracownicy na co dzień utrzymują biura naszych klientów w czystości: kurz nie zalega nawet na dawno nieużywanych segregatorach, w lśniących podłogach można się przeglądać, a świeżo umyte okna wpuszczają do pomieszczenia więcej światła. Oprócz serwisu dziennego zapewniamy usługę Assistance – mogą Państwo wezwać nas w nagłej sytuacji, w której konieczna jest interwencja firmy sprzątającej.

20-letnie doświadczenie, wysoka jakość używanych przez nas środków czystości, a przede wszystkim rezultaty naszej codziennej pracy przekładają się na zadowolenie i zaufanie klientów.

Zaopatrzenie w materiały higieniczne

W ramach usług sprzątania firm dbamy także o dostarczanie materiałów higienicznych, takich jak mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, zapachy do wnętrz i inne artykuły – w zależności od zapotrzebowania. Tego typu produkty uzupełniamy na bieżąco, dzięki czemu nasi klienci nie muszą zaprzątać sobie głowy zaopatrzeniem firmy w środki czystości.

Profesjonalny personel

Dużym atutem naszej firmy jest starannie dobrany i sprawdzony personel. Zatrudniamy osoby o wysokiej kulturze osobistej i solidnych referencjach. Mamy także świadomość tego, że uczciwe wynagrodzenie jest znakomitą motywacją i przekłada się na jakość pracy naszych pracowników.

Nasi ostatni klienci

Zarządzasz biurem i szukasz dostawcy na którego mógłbyś w 100% liczyć?
Firma sprzątająca, z którą współpracujesz „nie daje rady”?
Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami: